Gizlilik Politikası

Bu internet sitesi (www.divanyolu.com.tr) Divanyolu Kitapları tarafından yayınlanan kitapların tanıtım ve satışına yönelik faaliyet göstermektedir.

GeoTrust Global CA tarafından sağlanan RapidSSL SHA256 CA – G3 güvenlik sertifikası ile verileriniz şifrelenmektedir. Kişisel bilgileriniz (ad-soyad, adres, tel, e-posta, kredi kartı bilgileri vb.) izniniz dışında, başka kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmaz.

Kullandığınız kredi kartı bilgileri Paypal ödeme sistemi güvencesinde olup, şirketimiz ya da üçüncü şahıslar tarafından görülemez.

Kampanya duyuruları, kitap tanıtımları vb. amaçlarla Divanyolu Kitapları tarafından gönderilen e-postaları almak istemiyorsanız, gelen e-postaların alt kısmında bulunan “e-bülten aboneliğimi iptal et” linkini tıklayarak e-posta listemizden çıkabilirsiniz.

Bu sitede kullanılan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakkı Sıla Medya Bilişim Reklam Org. Tic. Ltd. Şti.’ne aittir. Sitede bulunan içeriğin tamamının ya da bir kısmının izin alınmadan kullanılması yasaktır.

Her türlü görüş, talep, tavsiye ve şikayetleriniz için info@divanyolu.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da 0212 528 91 92 numaralı telefonu arayabilirsiniz.